Gościniec Słupski

Imprezy okolicznościowe

Chrzciny

Proponujemy organizację chrzcin jako większego spotkania rodzinnego okraszonego apetycznym poczęstunkiem. Dbamy o odpowiedni charakter tego wydarzenia, dobierając smaczne potrawy i urządzając salę we właściwy sposób. Dostosujemy się do Twoich wymagań i robimy wszystko, aby dzień chrzcin był pełnym radości spotkaniem nowego członka rodziny z pozostałymi krewnymi i znajomymi.

Przyjęcia komunijne – komunie

Pierwsza Komunia Święta to niezwykle ważny dzień w życiu Twojego dziecka – dołóż więc wszelkich starań, aby był dobrze pamiętany. Urządzające przyjęcie komunijne w naszym gościńcu, masz pewność, że tak się stanie. Zapewniamy uroczyste nakrycie stołów, apetyczne potrawy i odpowiednią atmosferę. Spraw, aby Twoja pociecha będzie szczęśliwa z przyjęcia, a rodzina zadowolona z przyjemnie spędzonego przyjęcia komunijnego.

Stypy i konsolacje

Mając świadomość bólu po stracie bliskiej osoby, pomagamy w organizacji poczęstunku dla krewnych i znajomych zgromadzonych z okazji ostatniego pożegnania. Wiemy, że w tym dniu nie da się wyleczyć duszy ze smutku, dlatego nawet nie próbujemy tego robić – staramy się wypełnić swoje zadanie jak najlepiej i przygotowujemy dania, którymi godnie uraczysz wszystkich uczestników stypy.

Bankiety, konferencje, bale

Szukasz sali na wynajem na zabawę sylwestrową, konferencję biznesową, Andrzejki, Śledzika, bal karnawałowy lub jakikolwiek inny bankiet? Nasz gościniec spełni wszystkie Twoje wymagania! Duża ilość miejsca na tańce, przepyszne jedzenie, profesjonalna obsługa i gustowne dekoracje gwarantują szaloną zabawę do białego rana, z której zmęczony, ale szczęśliwy wyjdzie każdy gość.

Imprezy firmowe i integracyjne

Zbuduj siłę swojego zespołu, zintegruj pracowników, naładuj baterie przed długim projektem – z nami to możliwe! Organizujemy atrakcyjne imprezy firmowe oraz integracyjne pełne pysznego jedzenia i świetnej atmosfery. Niezależnie od okazji i pory roku zawsze jesteśmy gotowi przygotować specjalny wieczór dla osób zatrudnionych w Twojej firmie.


Organizujemy

Dysponujemy salą na 150 osób, w której organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe: wesela, chrzciny, stypy, bale czy urodziny. Wyśmienite dania, odpowiedni wystrój i pyszne desery to gwarancja mile spędzonego czasu dla wszystkich gości. Niezależnie od okazji organizujemy zarówno mniejsze, jak i bardziej uroczyste imprezy okolicznościowe.