Gościniec Słupski

Restauracja

Mistrz kuchni do usług

Tomasz Kunysz - Szef KuchniZapraszamy do przeżycia kulinarnej przygody pełnej pieczołowicie dobranych kompozycji składników i aromatów. Drzwi do krainy niepowtarzalnych smaków otwiera szef kuchni i jednocześnie właściciel restauracji – Tomasz Kunysz. Powiedzieć, że jest dobrym kucharzem, to jak nie powiedzieć nic – Tomasz to prawdziwy artysta kulinarny, który dyryguje spektakularną orkiestrą smaków, wygrywając wprost genialne melodie.

Wieloletnie doświadczenie na stanowisku szefa kuchni w europejskich restauracjach i hotelach oraz udział w licznych zawodach kulinarnych o randze światowej, jak Mistrzostwach Świata czy Olimpiada, dowodzą, że szef kuchni, Tomasz Kunysz, traktuje gotowanie jako pasję, której poświęcił dużą część swojego życia. W Gościńcu Słupskim daje popis kulinarnej magii, oczarowując smakiem potraw wszystkich gości.

Zasmakuj kulinarnych dzieł

W trosce o podniebienia gości przy ustalaniu menu restauracyjnego kierujemy się naturalnym rytmem przyrody. Korzystamy z darów natury specyficznych dla danej pory roku, proponując dania z wykorzystaniem mięsa, ryb, warzyw i owoców z naszego regionu. Sięgamy po sezonowe składniki i cały czas na nowo odkrywamy bogactwo tradycyjnej, polskiej kuchni podanej w nowoczesnej formie. Raczymy gości niebanalnymi połączeniami znanych i cenionych od lat przepisów oraz składników z innowacyjnym i pełnym zaangażowania podejściem do kulinariów i technologii gastronomicznej oraz cukierniczej.

Serwujemy naturalne wędliny wprost z naszej wędzarni i dajemy możliwość rozkoszować się smakiem dziczyzny z okolicznych łowisk. Jesteśmy otwarci na wszelkie wyzwania kulinarne – podejmujemy oryginalnymi potrawami nawet najbardziej wymagających gości o najwyższych oczekiwaniach smakowych.

Zapraszamy na niepowtarzalną ucztę każdego, kto chce się przekonać, że przyrządzanie potraw to prawdziwa sztuka na miarę spektaklów teatralnych.


Organizujemy

Dysponujemy salą na 150 osób, w której organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe: wesela, chrzciny, stypy, bale czy urodziny. Wyśmienite dania, odpowiedni wystrój i pyszne desery to gwarancja mile spędzonego czasu dla wszystkich gości. Niezależnie od okazji organizujemy zarówno mniejsze, jak i bardziej uroczyste imprezy okolicznościowe.