Gościniec Słupski

Organizacja wesel

Wyobraź sobie wesele swojego życia. Myślisz o cudownie przystrojonym gościńcu, mnóstwie gości, suto zastawionym stole i szalonej zabawie do białego rana? To możliwe! Nasz dom weselny spełni Twoje marzenia, zapewniając doskonałe warunki do całonocnej zabawy przy skocznej muzyce i pysznym jedzeniu. Z nami sprawisz, że Twoje wesele będzie wyjątkowe.

Organizacja wesel to nasza specjalna usługa, którą wykonujemy z największym zaangażowaniem. Mając świadomość, w jak doniosłym wydarzeniu bierzemy udział, dokładamy wszelkich starań, aby państwo młodzi poczuli, że to najważniejszy dzień w ich życiu, a goście bawili się jak nigdy wcześniej. Urządź wesele w naszym gościńcu i miej pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Zaurocz wszystkich urokliwym otoczeniem rozległych łąk i lasów, czarującym wystrojem wnętrza i jedynymi w swoim rodzaju posiłkami.

Spełnij weselne marzenie

W trakcie każdego wesela gusta kulinarne i brzuchy weselników powinny zostać w pełni zaspokojone – dobrze o tym wiemy, dlatego serwujemy niepowtarzalne potrawy przygotowywane przez mistrza kuchni z wieloletnim doświadczeniem w gastronomii. Proponujemy szeroki wachlarz dań i dopasowujemy menu do Twoich potrzeb i wymagań, gwarantując wybór potraw, które mają zostać podane podczas wesela. Najbardziej zależy nam na zadowoleniu młodej pary i uśmiechu gości – to najlepsza nagroda za naszą pracę.

Życząc wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, idziemy nowożeńcom na rękę i zapewniamy nielimitowane:

  • pieczywo
  • sosy
  • kawę i herbatę
  • marynaty

Dzieci do lat 3 gratis!

Gorące posiłki, zimne przekąski i różnorakie napoje czekają na parę młodą i gości, którzy mogą do białego rana bawić się w pięknie ozdobionej sali weselnej. Dla gości organizujemy wygodne noclegi, a zmotoryzowanym proponujemy bezpłatny parking.

Jeżeli marzy Ci się wyśnione wesele, z którego każdy wyjdzie z masą niezapomnianych wspomnień, już dziś skontaktuj się z nami i wspólnie ustalmy szczegóły jego organizacji!

Nasza oferta weselna


Organizujemy

Dysponujemy salą na 150 osób, w której organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe: wesela, chrzciny, stypy, bale czy urodziny. Wyśmienite dania, odpowiedni wystrój i pyszne desery to gwarancja mile spędzonego czasu dla wszystkich gości. Niezależnie od okazji organizujemy zarówno mniejsze, jak i bardziej uroczyste imprezy okolicznościowe.