Gościniec Słupski

O nas

Serdecznie witamy w wirtualnej odsłonie Gościńca Słupskiego – restauracji położonej na terenie parku krajobrazowego Dolina Słupi, przy trasie nr 210 biegnącej ze Słupska do Ustki. Otoczenie rozległej polany i pięknych lasów oraz sąsiedztwo rzeki Słupi tworzą wyjątkową atmosferę poczucia wolności i kontaktu z naturą. Gościniec Słupski jest oddalony od Słupska o 5 minut jazdy samochodem – łatwość dojazdu w połączeniu z urokliwym usytuowaniem decydują, że ucieczka z głośnego i zatłoczonego miasta do czystych zielonych terenów to tylko jedna chwila.

Zapraszamy do miejsca, w którym wiejskie tereny pięknego Pomorza harmonizują z architekturą z ubiegłych stuleci. Wystrój wnętrza restauracji daje poczucie naturalności i subtelnej, ale urokliwej prostoty, przenosząc w świat kulinarnej przygody. Dzięki bogatemu doświadczeniu w dziedzinie gastronomii możemy zaproponować interesującą kartę dań, która czerpie zarówno z dorobku kuchni polskiej, pomorskiej, jak i różnych kuchni świata. Nie ograniczamy się do nadużywanych standardów restauracyjnych – nasze potrawy to odkrywcze kompozycje smakowe i niepowtarzalne aranżacje składników, którymi raczymy gości.

Dysponujemy również salą kominkową, gdzie przy muzyce, galerii starych zegarów i zapachu palonego drewna można w spokoju oddać się degustacji smacznych dań. W dwupoziomowej sali kominkowej, na solidnych drewnianych słupach znajduje się zaciszna antresola z wystawą trofeów myśliwskich.

Zapraszamy do wizyty w naszych progach. Mamy nadzieję sprostać zarówno kulinarnym, jak i estetycznym oczekiwaniom każdego gościa.

 


Organizujemy

Dysponujemy salą na 150 osób, w której organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe: wesela, chrzciny, stypy, bale czy urodziny. Wyśmienite dania, odpowiedni wystrój i pyszne desery to gwarancja mile spędzonego czasu dla wszystkich gości. Niezależnie od okazji organizujemy zarówno mniejsze, jak i bardziej uroczyste imprezy okolicznościowe.